تبلیغات
ITuniverse | دنیای فناوری اطلاعات - Freddy Krueger به شخصیت های Mortal Kombat اضافه می شود

...دست نوشته های یک وبگرد طراح />

درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

نویسندگان

ابر برچسبها

نظر سنجی

آمار وبلاگ
نویسنده :آریان رضوی

Freddy Krueger به شخصیت های Mortal Kombat اضافه می شود

Freddy Krueger به شخصیت های Mortal Kombat اضافه می شود” Freddy Krueger با چنگال هایش مناسب ترین شخصیت معروف ترسناک برای این بازی است ما همچنین به شخصیت های ترسناک دیگری مثل Jason و Michael Meyers نیز توجه داشته ایم و Freddy Krueger به عنوان مناسب ترین شخصیت انتخاب شد.”
به گفته Boon ” تیم سازنده بازی در ابتدا نمی خواست که تصویر اصلی این شخصیت از روی بازیگر اصلی آن Robert Englund ساخته شود با این حال با توجه به فیلم های ترسناکی که در 30 سال گذشته از این شخصیت به نمایش در آمده است، تیم سازنده تصمیم گرفت که شخصیت اصلی را وارد بازی خود کند تا ترسناک ترین شخصیت فیلم های دهه 80  قابل بازی کردن باشد .”

شخصیت بازی می تواند با استفاده از پنجه های معروف خود به حریفان ضربه بزند ، پنجه ها از دست جدا شده و روی زمین می توانند بخزند و یا در هوا پرواز کنند ، همچنین خود شخصیت نیز می تواند در زمین فرو رفته و از زیر پای حریف بیرون آمده و حمله کند .همچنین کمبو هایی نیز برای این شخصیت در نظر گرفته شده است .
در انیمیشن های کوتاهی نیز از خاطرات گذشته و همچنین نحوه مرگ او مطالبی گفته می شود .

Freddy در تاریخ August 9 با قیمت $4.99 برای بازی Mortal Kombat به صورت DLC عرضه خواهد شد .


توضیحات: با +1 کردن این وبلاگ در گوگل به رشد و توسعه کمک می کنید. توجه داشته باشید که پس از کلیک از شما در خواستی مبنی بر ورود به حساب کاربری گوگل خود می شود. این امر ضروریست .