تبلیغات
ITuniverse | دنیای فناوری اطلاعات - Brothers in Arms: Furious 4

...دست نوشته های یک وبگرد طراح />

درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

نویسندگان

ابر برچسبها

نظر سنجی

آمار وبلاگ
نویسنده :آریان رضوی

Brothers in Arms: Furious 4

Brothers in Arms: Furious 4

Brothers in Arms: Furious 4

یوبی سافت چندی پیش اعلام کرد که قسمت جدیدی از سری بازی برادران هم رزم در دست ساخت است که این یکی از بهترین خبر های دنیای بازی بود.
این بازی Furious 4 نام دارد و بار دیگر شما را در نقش متیو بیکر قرار می دهد و شما مانند قبل به عنوان گروهبان هدایت یک گروه را بر عهده خواهید داشت.
گرافیک بازی تغییراتی داشته است و این بازی درگیری بین نیروهای امریکایی و نازی را نشان می دهد و همچنین از حالت چند نفره نیز پشتیبانی می کند.
تا به حال از بازی فقط یک پیش نمایش عرضه شده که در ان مثل نام بازی و تصاویر منتشر شده اش خشونت زیادی دیده می شود پس دادن درجه M به این بازی دور از انتظار نبود.
گیر باکس سازنده این بازی است و یوبی سافت ناشر آن در سال 2012 برای سه پلتفورم PC,XBOX,PS3 خواهد بود.
حالا باید دید که این بازی نیز نظیر شاهزاده پارس فدای فرقه ی اساسین می شود یا با تغییرات نسبت به نسخه قبلی مانند اسپلینتر سل همه ی بازیباز های کهنه کار را مایوس می کند و البته شاید یوبی سافت با نگاهی به گذشته از این اتفاقات ویران کننده جلوگیری کند تا بازی در حد نام این سری منتشر شود.
توضیحات: با +1 کردن این وبلاگ در گوگل به رشد و توسعه کمک می کنید. توجه داشته باشید که پس از کلیک از شما در خواستی مبنی بر ورود به حساب کاربری گوگل خود می شود. این امر ضروریست .