تبلیغات
ITuniverse | دنیای فناوری اطلاعات - سهم 38 درصدی فروش بازار آندرویید، آن را در بالاترین جایگاه قرارداده است

...دست نوشته های یک وبگرد طراح />

درباره وبلاگ

آرشیو

آخرین پستها

پیوندها

پیوندهای روزانه

طبقه بندی

نویسندگان

ابر برچسبها

نظر سنجی

آمار وبلاگ
نویسنده :آریان رضوی

سهم 38 درصدی فروش بازار آندرویید، آن را در بالاترین جایگاه قرارداده است

موسسه کام اسکور اعلام کرده است که رشد فروش گوشی های آندروییدی، بسیار سریعتر از آی فون اپل است.
به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران از It News، کام اسکور در روز سه شنبه گزارش داده است که حاکم 38 درصد سهم فروش بازار گوشی های هوشمند، گوشی های هوشمند آندروییدی هستند.

تحقیقات کام اسکور، معتبرترین مرکز تحلیل آمار و ارقام فضای مجازی، از ماه می تا کنون از 30 هزار کاربر نشان داده است که رشد سهم فروش آندرویید در مقایسه با نتایج ماه فوریه 15 درصد افزایش داشته است. تحقیقات در ماه فوریه نشان داده بود که 33 درصد کاربران از گوشی های هوشمند آندروییدی استفاده می کنند.


فروش آی فون محبوب اپل نیز طبق آخرین تحقیق رشد داشته است، به طوری که در بازار آمریکا از 25.2 درصد سهم در ماه فوریه، به 26.6 درصد سهم در ماه می رسیده است که فقط 5 درصد افزایش را نشان می دهد.

سهم سایر گوشی های همراه بعد از این دوره کاهش داشته است، مثلا سهم rim از 28.9 درصد به 24.7 درصد سهم رسیده است. این کاهش به اپل فرصت داد تا در مکان دوم در این تحقیق قرار گیرد.

مایکروسافت نیز 5.8 درصد سهم فروش را برای خود نگه داشته است که کاهش سهم فروشش را که در گزارش فوریه 7.7 درصد بوده است، نشان می دهد.

نتایج موسسه کام اسکور، بطور شگفت آوری به نتایج هفته گذشته موسسه نیلسن آمریکا، که همان دوره را پوشش می دهد شبیه است. البته هر دو تحقیق بسیار معتبر هستند.
منبع

توضیحات: با +1 کردن این وبلاگ در گوگل به رشد و توسعه کمک می کنید. توجه داشته باشید که پس از کلیک از شما در خواستی مبنی بر ورود به حساب کاربری گوگل خود می شود. این امر ضروریست .